Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,034 εγγεγραμμένα μέλη και 2,853,442 μηνύματα σε 82,299 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 711 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Γατάκι για υιοθεσία στην Θεσσαλονίκη?

madaley

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη madaley
. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O madaley έγραψε στις 01:23, 19-10-10:

καλησπερα!ψαχνω να υιοθετησω ενα γατουλι!!..μολις μετακομισα και θελω να το εχω μεσα στο σπιτι αποκλειστικα..
μενω λιγο πιο εξω απο την θεσσαλονικη.ψαχνω ενα γατουλι αγκυρας μιας που ηθελα ενα ασπρουλι φουντωτο που ειδα σε μια αγγελια αλλα δυστυχως δεν γινεται να το υιοθετησουμε το συγκεκριμενο βεβαια και κατι μπλε ρωσικα ειδα και τρελαθηκα!!
γενικα ψαχνω ενα γατουλακι που να ειναι χαδιαρικο για να το τρελανω στις αγκαλιες(κατα προτιμηση ρατσας αφου εχω ακουσει οτι τους αρεσει περισσοτερο να αραζουν μεσα στο σπιτι και δεν εχουν το μυαλο τους να ξεμυτισουν για περιπετειες)...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πουπουλίνα

Administrator

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 40,645 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 01:36, 19-10-10:

Καλησπέρα. Αν θέλεις..ρίξε μια ματιά και στα "χαρίζονται" εδω..http://mycat.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=162&type=

ΥΓ και παρα πολλα αδεσποτακια αραζουν μεσα στο σπιτι ..οι περισσοτεροι αδεσποτακια εχουμε..και δεν το μετανιωσαμε...για ράτσας ειναι λιγακι σπανιο να βρεις να χαρίζεται..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 12:57, 19-10-10:

Καλημερα, θα μπορουσες να επικοινωνησεις με τη γατοομαδα Θεσσαλονικης, η οποια φιλοξενει πολλα γατακια, και ειναι πολυ πιθανο να βρεις καποιο που σου αρεσει
Κώδικας HTML:
http://www.thessalonikicatgroup.org/
.
Επισης γενικα στην πολη μας υπαρχουν παρα πολλα αδεσποτα γατακια, και ειναι πολυ πιθανο να βρεις καποιο στο δρομο η και σε καποια pet shop που φιλοξενουν αδεσποτα. Καλη επιτυχια στην ευρεση του γατιου που ψαχνεις, και θα συμφωνησω με την προλαλησασα Εφη οτι δεν ειναι μονο τα γατακια ρατσας χαδιαρικα, ακομα κι ενα γατι που μαζεψες απο εξω μπορει να γινει πραγματικα αλοιφη!!! Ειναι και θεμα χαρακτηρα, υπαρχουν πολλες γατες ρατσας, που δεν θελουν πολλες αγκαλιες.
Ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις αυτο που θελεις, η προσφορα ειναι τεραστια...

Elunitta

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elunitta
H Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H Elunitta έγραψε στις 15:08, 19-10-10:

Γεια σου!! Έχω στο σπίτι 2 τιγρέ γατάκια, ένα αρσενικό και ένα θηλυκό τα οποία υπεραγαπώ (τα μεγάλωσα από νεογέννητα) αλλά δνε μπορώ να τα κρατήσω γιατί έχω ήδη 2 γάτες και μένω σε διαμέρισμα. Εϊναι πλήρως μαθημένα να ζουν μέσα σε σπίτι, είναι ήρεμα γιατί μεγάλωσαν μαζί και δεν έμαθαν να γρατζουνάνε και να δαγκώνουν και είναι σουπέρ τρυφερά και παιχνιδιάρικα. Αν θέλεις κάποιο επικοινώνησε μαζί μου στο 6936611223. Δες εδώ: http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=68503

Elunitta

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elunitta
H Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H Elunitta έγραψε στις 15:12, 19-10-10:

Δεν πρόσεξα ότι θέλεις ράτσα αλλά αν τελικά αποφασίσεις να χαρίσεις την αγάπη σου σε μια γκριζοφατσούλα εμείς είμαστε εδώ...

catyara (Δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη catyara
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H catyara έγραψε στις 15:56, 19-10-10:

Οι γάτες είναι έρωτας από την πρώτη ματιά (άντε από τη δεύτερη…) αλλά η γάτα σου θα σε βρει… μπορεί να μην είναι ράτσας αλλά όταν αγαπήσεις δύο όμορφα ματάκια και ένα υπέροχο μουσουδάκι που θα σου κάνει κλικ δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ να σκεφτείς «τι ράτσα είναι;» είχα και έχω αδέσποτα και ράτσας γάτες… καμία διαφορά η κάθε γάτα έχει τον χαρακτήρα της και αυτό δεν εξαρτάτε (σε μεγάλο βαθμό) από την ράτσα της… είναι υπέροχα πλάσματα… εγώ λατρεύω και τα δύο μου γατάκια (το ένα αδέσποτο και το άλλο ράτσας) και παρακαλώ να μπορέσω να έχω περισσότερα… πάντως σε εμένα ο αδεσποτούλης μου είναι ο πιο αγαπησιάρης γάτος που υπάρχει… η ζουζούνα μου (ράτσας γαρ!!…) είναι πολύ πιο απαιτητική αλλά και αυτό το λατρεύω…
Σε παρακαλώ ψάξε στα χαρίζονται… ίσως βρεις ημίαιμο γατάκι που να έχει τα εξωτερικά χαρακτηριστικά που θέλεις και τον υπέροχο χαρακτήρα των αδέσποτων.

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,982 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 16:25, 19-10-10:

ολα τα γατακια ειναι ωραια! μπορεις να παρεις μια ρατσας και να ειναι αγρια (χαρακτηρας) και μπορει να παρεις ενα αδεσποτο και να ειναι τοσο καλο και ησυχο! και τα αδεσποτακια ειναι τελεια!!

να ενα γατακι που ειναι στην θεσσ και ψαχνει σπιτι... δεν ξερω αν το εχουν υοθετισει... θα ρωτησω και θα σου πω

http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=70150

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,982 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 17:12, 19-10-10:

το γατακι τελικα δεν εχει βρει ακομα οικογενεια. ειναι διαθεσιμο ακομα για να βρει μια καλη οικογενεια! και βρισκετε στην θεσσαλονικη...

Υ.Γ: δεν μου βγαζει επεξεργασια!

madaley

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη madaley
. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O madaley έγραψε στις 18:13, 22-10-10:

σας ευχαριστω πολυ ολους !ελπιζω να βρω το γατουλακι που ψαχνω:-)
ολα κουκλακια ειναι ειτε ειναι ρατσας ειτε δεν ειναι, απο τοτε που πεθανε η γατουλα μου στο πατρικο μου, δεν ηθελα να ξαναπαρω γιατι ειχα δεθει πολυ μαζι της..αλλα μου λειπει πραγματικα να εχω ενα γατουλι να του δωσω ολη μου την αγαπη που δεν προλαβα να δωσω στην αλλη:-(
ευχαριστω και παλι!
ειναι πολυ σημαντικη η υπαρξη μιας τετοιας σελιδας για γατοφιλους:-)

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 15:22, 23-10-10:

Σημερα το πρωι πηγα στην κτηνιατρο μας στο Πανοραμα και φιλοξενει ενα μωρακι που της παρατησαν μεχρι να το μεγαλωσει, ειναι δεν ειναι ενος μηνος, και ειναι κατι αναμεσα σε silver και blue tabby (δεν τα ξερω τοσο καλα).
Βλεπω οτι ενδιφαρθηκες για καποιο λευκο ρατσας, αλλα δεν μπορω να σου περιγραψω για τι ομορφια μιλαμε, αν αλλαξεις γνωμη στειλε μου pm, να τα πουμε αναλυτικα!

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 15:13, 01-11-10:

http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=70634
δες και δω

lia thessalonik

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lia thessalonik
H lia thessalonik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H lia thessalonik έγραψε στις 19:58, 04-12-10:

εχω σωσει εναν γατουλη ασπρομαυρο περιπου 6 μηνων... δεν ειναι ρατσας αλλα ειναι πολυ χαδιαρης και ειναι γατι το οποιο λατρευει να γουργουριζει στην αγγαλια καποιου. το e-mail mou einai litsa90@hotmail.com στειλε μου ενα μυνημα οποτε θελεις για να σου στειλω photos. ΔΥΣΤΥΧΩΣ εγω δεν μπορω να τον κρατησω κ θα χαρω αν κανεις μια προσπαθεια να τον γνωρισεις

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους