Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,605 εγγεγραμμένα μέλη και 2,842,877 μηνύματα σε 81,534 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κακοποίηση ζώων σε τσίρκο

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 1,760 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 21:59, 14-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από ελεανίτα
....είχε κάνει κάτι ανάλογο στο τσίρκο Medrano μία θεία μου που είχε μαζί της φωτογραφίες με ζώα βασανισμένα, αλλά την έδιωξαν με άσχημο τρόπο κιόλας,
Εχει σχέση η θεία σου μήπως με ΠΟΦΥΖΩ;

Και εδώ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SIANEL

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SIANEL
H SIANEL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (40 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H SIANEL έγραψε στις 22:17, 14-08-08:

ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΝΑ ΝΤΟΚΙΜΑΤΕΡ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΤΣΙΡΚΟΥ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΝΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΠΟΔΙΑ,ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΙΓΙΕ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΙΓΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΓΟΝΤΟΥΣΑΝ!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 1,760 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 00:57, 21-09-08:

Να φυλακιστούν στο αττικό πάρκο οι εμπνευστές του και να ελευθερωθούν τα ζώα.

Στην τελευταία μας επίσκεψη στα Σπάτα η Κλάρα έμοιαζε θλιμμένη και ήταν ίσως η πιο αντικοινωνική ένοικος του πάρκου! Δικαιολογημένα, αν σκεφτεί κανείς πως στις αρχές του καλοκαιριού της πήραν μακριά και το μονάκριβό της Κλαράκι! Ηταν 13 Φεβρουαρίου του 2007, όταν η διάσημη αγελάδα γέννησε στα Σπάτα ένα υγιέστατο μικρό. Οπως όλα τα θηλαστικά, έτσι και εκείνη υπήρξε πρότυπο μητέρας. Διαρκώς φρόντιζε και περιποιόταν το μωρό της γυρίζοντας την πλάτη πια στην τηλεοπτική καριέρα. Χαρακτηριστική ήταν τότε η επίσκεψη της Καλομοίρας στη λεχώνα Κλάρα, που την είχε προβάλει και η κυριακάτικη εκπομπή, με την αγελάδα να μην αφήνει ούτε λεπτό το μωρό της να απομακρυνθεί από δίπλα της, ενώ δεχόταν με χαρά τα δώρα της τότε παρουσιάστριας.
http://www.espressonews.gr/default.a...id=813466&pg=2

Παράθεση

Μαριάννα&ξανις!!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαριάννα&ξανις!!
H Μαριάννα&ξανις!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (μία έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Μαριάννα&ξανις!! έγραψε στις 11:50, 05-10-08:

Μακάρι να τα κλείσουν τα παλιο-τσιρκα.Το περσινό καλοκαίρι του 2007 ειμοθν στην παραλία στο κιάτο Κορινθίας (αν εχετε ακουστά)και εκανα εγω ησυχα ησυχα το μπανακι μου στην θάλασσα ,οσπου πέρασε ενα αμάξι με πίσω μια ''φυλακή'' στολισμένη και μέσα ειχε μία μικρή τιγρη.Ολα τα παιδια ελεγαν στην μαμά τους να πάνε .Και η μαμά μου το ιδιο μου ειπε και εγω της ειπα ΟΧΙ.Την επόμενη μέρα ,οδηγούσε ο μπαμπας μου να πάμε στην θάλασσα και ειχε πιασει κοκκινο φανάρι.Ηταν κατι αλλοδαποί που μοίραζαν φυλλάδια για το τσίρκο.Ο μπαμπας μου δεν το πήρε αλλά αυτος του επριξε τα σικοτια και τελικα το πηραμε το φυλλάδιο.Ελεγε πάνω''ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ'' δεν καταλαβα δηλαδει μας το χαρίζουν και από πάνω;δεν γουστάρω ρε φιλε να ερθω δα δω την βία σου ,επρεπε να του πω. Αλλα προλαβε να φύγει ο αλήτης.και εγώ το ειδα αυτό στο ALTER ανατριχιαστηκό εκλαψα...

Παράθεση

Μαριάννα&ξανις!!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαριάννα&ξανις!!
H Μαριάννα&ξανις!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (μία έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Μαριάννα&ξανις!! έγραψε στις 11:55, 05-10-08:

Σεπτέμβριος 30, 2008 · Κατηγορία Uncategorized

Πυροβόλησαν κι άλλη αρκούδα στη Δυτική Μακεδονία
μπήτε όλοι εδώ ...το κακόμοιρο το ζώο http://arcturos.wordpress.com/

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους