Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,796 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,209 μηνύματα σε 93,216 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1021 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τρίχες!!!

dkat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dkat
H dkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H dkat έγραψε στις 11:33, 17-05-17:

Alcyone καλημέρα και σ' ευχαριστώ πολύ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 383 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 14:12, 17-05-17:

Τρίχες ,παντού τρίχες,πήξαμε στην τρίχα από δω και στο εξής αλλάζω την τροφή και του δίνω του δικού μας Royal Canin για περσικες επειδή έχει σύνθεση για προστασία της τρίχας.Πάντα πετυχαίνει ,σταματά η πολύ τριχόρροια και δυναμώνουν οι υπάρχουσες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 47,478 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:17, 17-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ρούλης και Μπία
Τρίχες ,παντού τρίχες,πήξαμε στην τρίχα από δω και στο εξής αλλάζω την τροφή και του δίνω του δικού μας Royal Canin για περσικες επειδή έχει σύνθεση για προστασία της τρίχας.Πάντα πετυχαίνει ,σταματά η πολύ τριχόρροια και δυναμώνουν οι υπάρχουσες.
Ελα βρε συ...δεν το ηξερα αυτο!Οντως δηλαδη κανει δουλεια αυτη η τροφη;Για δες τι μαθαινουμε μετα απο τοσα χρονια!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 383 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 17:03, 18-05-17:

Τυχαία μου ήρθε η φλασιά ,πριν χρόνια ,όταν ο Μπίλης μαδούσε αφόρητα και ο άντρας μου γκρίνιαζε.Σκέφτηκα πως αφού οι περσικές τρώνε άλλου είδους τροφή για την τρίχα κλπ να τη δοκιμάσω στον Μπίλη.Κάθε καλοκαίρι τον έκανα Ξέρξη και πράγματι έπιανε το κόλπο.Βέβαια έχανε τρίχωμα αλλά όχι όπως πριν αλλά το καλό ήταν που οι νέες τρίχες ήταν γερές και λαμπερές.Ολόκληρο μετά το χειμώνα δεν είχαμε προβλήματα.
Σίγουρα δεν κάνω διαφήμηση ούτε και θέλω να επιβάλλω την γνώμη μου
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους