Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,136 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,434 μηνύματα σε 95,995 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 636 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μωρό γατάκι! Φροντίδα και άλλες απορίες

Claire Rentfield (Βάσω.)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 16,114 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 11:51, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από θεμη
Γειά σας παιδια!!!! Σήμερα το γατακι μου άνοιξε ελάχιστα το αριστερό του ματάκι ♡♡♡
Σιγά σιγά θα ανοίξει και το άλλο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

θεμη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη θεμη
H θεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H θεμη έγραψε στις 12:24, 06-07-17:

Μια χαρά!! Μεγάλωσε και μου έγραψε τα πανέμορφα μούτρα κι αν του όπως το κρατουσα (εκτός κι αν κατάλαβα λάθος και είναι πολύ μικρό για κάτι τέτοιο)Πάντως με όλη την αγάπη που έχω στις υπόλοιπες γατες μου και στα υπόλοιπα ζωάκια μου,θα τόλμησε να πω ότι το αγαπώ ακόμα πιο πολύ από ολα..το βλέπω και λιώνω. Μόλις μου φωνάζει τρέχω και λέω έρχεται η μανούλα μωρό μου...κι ας μην ακούει ακομα..

Όχι εγραψε..ετριψε..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 06-07-17 στις 20:28. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Arancia, Syllas

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους