Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,659 εγγεγραμμένα μέλη και 2,845,054 μηνύματα σε 81,622 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 802 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ

ChristosKap

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ChristosKap
Ο ChristosKap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ChristosKap έγραψε στις 19:56, 09-03-10:

Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος να μου συστήσει κάποιον καλό κτηνίατρο στην περιοχή των Βριλησσίων (ή Άνω Χαλάνδρι/Πάτημα)

Πρόσφατα υιοθέτησα έναν όμορφο γάτο και καθότι είναι ήδη 8 μηνών θα ήθελα να προχωρήσω στην στείρωση του.

Ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 20:01, 09-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από ChristosKap
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος να μου συστήσει κάποιον καλό κτηνίατρο στην περιοχή των Βριλησσίων (ή Άνω Χαλάνδρι/Πάτημα)

Πρόσφατα υιοθέτησα έναν όμορφο γάτο και καθότι είναι ήδη 8 μηνών θα ήθελα να προχωρήσω στην στείρωση του.

Ευχαριστώ
Υπάρχει αρχείο που περιέχει όλους τους γιατρούς που προτείνονται εδω
http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=26491

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CoffeeBlack

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CoffeeBlack
H CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 8 γάτες (πολλές, πάρα πολλές... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

H CoffeeBlack έγραψε στις 17:16, 06-04-10:

Πολη: Σέρρες

Ονομα: Κτηνιατρική Θεραπευτική Ο.Ε. "Ίασις", Βλάχμπεης Κ.-Σαμαράς Α.
Περιοχή: Κέντρο, Θεσσαλονίκης & Ραιδεστού (γωνία)
Τηλεφωνα: Τηλ. Ιατρείου 2321052212
Τηλ. Ανάγκης 6974046093
Σχόλιο: Εξαιρετικοί γιατροί, (σ' αυτούς πηγαίνουμε όλα μας τα ζώα, γατάκια, σκυλάκια, δικά μας και αδέσποτα, περιστέρια που κατά καιρούς βρίσκουμε στο δρόμο), ψύχραιμοι, ενδιαφέρονται πραγματικά για το ζωάκι, αλλά και σε μας φέρονται πολύ καλά!

Παράθεση

Fotini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotini
H Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τόσες που έχω χάσει το μέτρημα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,460 μηνύματα.

H Fotini έγραψε στις 11:57, 10-05-10:

Μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα καλό κτηνίατρο στην Κόρινθο;

Παράθεση

marso (Μαρίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marso
H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (Είχα 1 βασίλισσα στο σπίτι και πολλές από τότε που θυμάμαι τον ευατό μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H marso έγραψε στις 14:28, 10-05-10:

Πολη: Αθήνα

Ονομα: Γρηγορόπουλος Χρήστος
Περιοχή: Θουκιδίδου 65, Άλιμος
Τηλεφωνα: 2109855470
Σχόλιο: Εξαιρετικός κτηνίατρος και άνθρωπος.

Παράθεση

sotiria-k (Σωτηρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sotiria-k
H Σωτηρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 πολυ αγαπημενες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H sotiria-k per aspera ad astra *** έγραψε στις 21:33, 11-05-10:

Λοιπον, μαλλον δεν το εχω αναφερει αλλα εγω πηγαινω στην εξης κτηνιατρο:

Πολη: ΑΘΗΝΑ
Lis Κουσουλη-Weiser
Αργυροκαστρου 36, Αγια Παρασκευη
Τηλ. 210 6399781
Ωρες λειτουργιας: Δε-Πα 10:30-13:30 και 17:30-20:30, Σα 10:30-13:30

Τη συνιστω, ειναι καλη και αυτη και η βοηθος της. Εχουμε αναπτυξει προσωπικη σχεση και την εμπιστευομαι. Βεβαια, δεν εχει συμβει ποτε κατι πολυ σοβαρο στα γατακια μου (ευτυχως). Παντα ομως λυνει τις αποριες μου και τα εξεταζει ενδελεχως καθε φορα που παμε.

Οι τιμες της ειναι (νομιζω) λογικες.

Συγκεκριμενα, για το 4πλο εμβολιο (και μαζι εξεταση) πληρωνουμε 35 ευρω.
Για εξεταση αιματος ΑΙDS-λευχαιμια-περιτονιτιδα 70 ευρω
Για εμβολιο λευχαιμιας+εμβολιο περιτονιτιδας 50 ευρω (και τα δυο μαζι)

Παράθεση

Louer (Έρη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Louer
H Έρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Louer έγραψε στις 11:27, 16-05-10:

Πολη: Θεσσαλονίκη

Ονομα: Λαζαρίδης Κωνσταντίνος
Περιοχή: Λεωνιδου 18, Χαριλάου
Τηλεφωνα: 2310-301.879
Σχόλιο: Εξαιρετικός επιστήμονας αλλά αρκετά δύστροπος και απότομος! Δε χαμογελάει ποτέ και εμένα τουλάχιστον με κάνει να νοιώθω άβολα. (Μία φορά που είπε ένα αστείο και χαμογέλασε ελαφρά έκανα πάρτυ...)

Πρόλα αυτά το εμπιστεύομαι σχεδόν απόλυτα γι αυτό και συνεχίζω να πηγαίνω εδώ και 4 χρόνια. Και λέω σχεδόν επειδή μετά από 14 χρόνια εμπειρίας ανακάλυψα ότι ο 100% τέλειος γιατρός δεν υπάρχει, αν και θα έπρεπε.

Παράθεση

Julian

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Julian
H Julian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H Julian in dubio pro reo έγραψε στις 12:37, 16-05-10:

Άρα, εγώ που ψάχνω κτηνίατρο ο οποίος να είναι επικοινωνιακός αλλά και καλός στη δουλειά του, μάλλον ψάχνω ψύλλο στ'άχυρα!!
Από τιμές πώς είναι ο κος Λαζαρίδης; Ρωτάω γιατί ακόμη ψάχνω και μένω Θεσ/νίκη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ruko : 17-05-10 στις 12:16. Αιτία: Αφαίρεση κειμένου που πήγε σε νέο θέμα
Παράθεση

Louer (Έρη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Louer
H Έρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Louer έγραψε στις 14:27, 16-05-10:

Εγώ στο Λαζαρίδη κατέληξα μετά από 10 χρόνια που πήγαινα αποκλειστικά σε έναν.
Οι τιμές το υθα έλεγα ότι είναι φυσιολογικές.
Αν θυμάμαι καλά στείρωση θηλυκιάς 100 - 120 και αρσενικού 85.
Επίσκεψη 25 - 30?, τιμή που διαμορφώνεται ανάλογα με το τι θα κάνει.
Υπήρξαν και περιπτώσεις που δεν πήρε επίσκεψη για κάτι απλό (μπορεί επειδή του πηγαίνουμε 3 γατιά και ένα σκυλάκι). Αν και νομίζω ότι όταν πηγαίνεις αποκλειστικά σε ένα γιατρό και είσαι πελάτης το ίδιο θα έκανε).
Δεν ξέρω τι τιμές κυκλοφορούν στην αγορά αλλά του αξίζουν.
Αν άλλαζε και λίγο το ύφος του....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ruko : 01-06-10 στις 01:02. Αιτία: αφαίρεση μέρος του κειμένου λόγω σπλιτ
Παράθεση

mrniceguy (Bill)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mrniceguy
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O mrniceguy feline powered έγραψε στις 21:28, 16-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Fotini
Μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα καλό κτηνίατρο στην Κόρινθο;
νομιζω πως εχετε ηδη εναν στο φορουμ
http://mycat.e-steki.gr/member.php?u=13549

Παράθεση

Fotini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotini
H Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τόσες που έχω χάσει το μέτρημα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,460 μηνύματα.

H Fotini έγραψε στις 11:35, 17-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από mrniceguy
νομιζω πως εχετε ηδη εναν στο φορουμ
http://mycat.e-steki.gr/member.php?u=13549
Ευχαριστώ, τον θυμόμουν αλλά νόμιζα ότι δεν μπαίνει πια στο φόρουμ

Παράθεση

γιουλακι (Γιούλη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη γιουλακι
H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 γατουλινια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 264 μηνύματα.

H γιουλακι έγραψε στις 18:06, 11-06-10:

Πολη: Αθηνα

Ονομα: Dvm Προκοπιου Αλεξανδρος
Περιοχή: Λ. Θρακομακεδονων 105 Μενιδι / Αχαρναι
Τηλεφωνα: Τηλ.: 210-2431536 Κιν.: 6973036682 (24ωρη εξυπηρετηση)
e-mail.: prokopioualex@yahoo.gr
Ωρες εργασίας: Καθημερινες 10:00 - 20:00 Σαββατα 10:00 - 14:00
Σχόλιο: Εχει ενα Κτηνιατρικο διαγνωστικο κεντρο. Κανει επισκεψεις κατ'οικον σε περιπτωσεις που αυτο απαιτειται και εχει καλες κ λογικες τιμες. Ασχολειται και με μικρα ζωα συντροφιας κ με εξωτικα ζωακια. Εγω ειχα παει πρωτη φορα σ'αυτον για το κουνελακι μου, μου ειχε κανει πολυ καλη εντυπωση, το ιατρειο του ηταν καθαρο πολυ καλα εξοπλισμενο, εχει μηχανηματα για ακτινογραφιες, υπερηχους, αιματολογικες και πολλες αλλες εξετασεις. Μου φανηκε ιδιαιτερα φιλοζωος μιας κ μου ειπε χαρακτηριστηκα οταν του ειπα για τη γατουλα μου πως αμα θελω να της κανω στειρωση κ δν μπορω να την κρατησω μεσα στο σπιτι για τον χρονο που χρειαζεται θα μου την κρατουσε αυτος δωρεαν...!!!
Παραθετω κ ενα link που υπαρχει, με φωτογραφιες του ιατρειου του σε ενα blog

http://kthniatros.blogspot.com/

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 19:11, 18-06-10:

Υπάρχει κανείς που να ξέρει καλό Κτηνίατρο στην Τρίπολη? (που να είναι και για σκυλιά)

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,808 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 18:36, 26-07-10:

Μήπως γνωρίζει κανείς κτηνίατρο στην Αριδαία Πέλλας;
Και να ασχολείται με στειρώσεις αδέσποτων (γατιών);

Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Pennylane
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4,098 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε στις 18:51, 26-07-10:

Γεια σας μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποιον καλο κτηνιατρο στην ροδο;;;
ευχαριστω

Παράθεση

Θάλεια51699 (Θάλεια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Θάλεια51699
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές αλλά μόλις αποκτήσαμε μονιμή κάτοικο ... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Θάλεια51699 koita pos megalosaaaaaaaaa!!!!!!!!! έγραψε στις 12:10, 27-07-10:

καλημερα ... μήπως ξέρει κανείς και κανένα καλό κτηνίατρο στη Ανατολική Θεσσαλονική? ευχαριστώ

Παράθεση

gelly01

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gelly01
H gelly01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 413 μηνύματα.

H gelly01 έγραψε στις 12:27, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
καλημερα ... μήπως ξέρει κανείς και κανένα καλό κτηνίατρο στη Ανατολική Θεσσαλονική? ευχαριστώ
Αμασλιδης, Δασκαλοπουλος, Τσαντηλας, Φαλτση ειναι καποιοι απο αυτους που τωρα μου ερχονται προχειρα στο μυαλο. Επισης Λαζαριδης,και Πανγιωτης Κοσμας.

Παράθεση

Θάλεια51699 (Θάλεια)

Νεοφερμένος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές αλλά μόλις αποκτήσαμε μονιμή κάτοικο ... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Θάλεια51699 koita pos megalosaaaaaaaaa!!!!!!!!! έγραψε στις 12:39, 27-07-10:

Ευχαριστώ gelly01!!!

Παράθεση

Θάλεια51699 (Θάλεια)

Νεοφερμένος

H Θάλεια51699 koita pos megalosaaaaaaaaa!!!!!!!!! έγραψε στις 12:50, 27-07-10:

μολις εκλεισα ραντεβου με τον κ.Τσαντιλα που ειναι ενα τετραγωνο ποιο κατω απο μενα !!! ευχαριστωωωωω πολυ πολυ!!!

Παράθεση

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη vi2ka
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (και 10 στην αυλή έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

H vi2ka έγραψε στις 13:32, 27-07-10:

Γνωρίζει κανείς κάποιον κτηνίατρο που να μπορεί να φιλοξενήσει ένα γατάκι που χρειάζεται καθημερινή θεραπεία για τον αύγουστο που να μην ξεπερνά τα 10ευρω ημερησίως?Περιοχή Αθήνα,Παγκράτι,Βύρωνας,Ηλιούπολη?

Παράθεση

Felice

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Felice
H Felice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 και παραπάνω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,890 μηνύματα.

H Felice έγραψε στις 13:39, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από vi2ka
Γνωρίζει κανείς κάποιον κτηνίατρο που να μπορεί να φιλοξενήσει ένα γατάκι που χρειάζεται καθημερινή θεραπεία για τον αύγουστο που να μην ξεπερνά τα 10ευρω ημερησίως?Περιοχή Αθήνα,Παγκράτι,Βύρωνας,Ηλιούπολη?
Λίγο δύσκολο αυτό. Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό ειναι το κτηνιατρικό κέντρο γάτας στην Κυψέλη . Όμως στείλε μου με πμ το τηλεφωνο σου να σου πω.

Παράθεση

Χαμαί

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χαμαί
H Χαμαί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Δροσιά (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Χαμαί έγραψε στις 17:37, 03-08-10:

Πολύ καλός κτηνίατρος
Δημήτρης Σκουρογιάννης
τηλ. 210-62.18.055
Λ. Μαραθώνος 19
145 69 Άνοιξη Αττικής

Παράθεση

thejackalsk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thejackalsk
H thejackalsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H thejackalsk Καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι πολύ! Μιάου.. έγραψε στις 21:42, 08-09-10:

Γειά σας. Είμαι καινούργια στο mycat. Ψάχνω επειγόντως για κτηνίατρο οδοντίατρο στην Αθήνα. Αν γνωρίζεται κάτι..θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. πολλα φιλια στέλλα.

Παράθεση

Νεκταρια (Φουντου Νεκταρια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νεκταρια
H Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 2,076 μηνύματα.

H Νεκταρια έγραψε στις 21:50, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από thejackalsk
Γειά σας. Είμαι καινούργια στο mycat. Ψάχνω επειγόντως για κτηνίατρο οδοντίατρο στην Αθήνα. Αν γνωρίζεται κάτι..θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. πολλα φιλια στέλλα.
Καλησπερα

Ευγενεια Σκουντζου
τηλ.6932431066
2106517758
Σαρανταπορου ?
Χολαργος

Παράθεση

thejackalsk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thejackalsk
H thejackalsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H thejackalsk Καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι πολύ! Μιάου.. έγραψε στις 22:14, 08-09-10:

σ ευχαριστώ θερμά για την άμεση απάντηση. Απλά θα ήθελα να κάνω μια διευκρίνιση..η συγκεκριμένη εξειδικεύεται σε θέματα οδοντιατρικής...γιατί ο στελάκος μου έχει επίμονη στοματίτιδα...???

Παράθεση

Νεκταρια (Φουντου Νεκταρια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νεκταρια
H Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 2,076 μηνύματα.

H Νεκταρια έγραψε στις 01:44, 09-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από thejackalsk
σ ευχαριστώ θερμά για την άμεση απάντηση. Απλά θα ήθελα να κάνω μια διευκρίνιση..η συγκεκριμένη εξειδικεύεται σε θέματα οδοντιατρικής...γιατί ο στελάκος μου έχει επίμονη στοματίτιδα...???
Σε ο,τι εχει να κανει με το κεφαλι,δλδ ματια μυτη,στομα ειναι εξειδυκευμενη!!!!! Εχει ειδικοτητα!!! Τι αλλο να σου πω
,Πως λεμε χειρουργος ,παιδιατρος,παθολογος ....ε αυτη ειναι για τα παραπανω που σου ειπα!
Πες της και το ονομα μου αν θες!

Παράθεση

elenakont.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elenakont.
H elenakont. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H elenakont. έγραψε στις 21:35, 22-09-10:

Ονομα:Β.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Περιοχή:ΑΜΦΙΤΡΙΤΗΣ 19, Π.ΦΑΛΗΡΟ
Τηλεφωνα:2109840485
Ωρες εργασίας:ΔΕΥΤ-ΠΑΡ 10:30-13:30 , 18:30-20:30
Σχόλιο: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 22-09-10 στις 21:40. Αιτία: greeklish
Παράθεση

iren_af

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iren_af
. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O iren_af έγραψε στις 15:24, 06-10-10:

[quote=Cleopatra;735168]'Ονομα: Βασίλης Ν. Κουκουζέλης

Περιοχή: Αριστοτέλους 79-81, Π. Βικτωρίας

Τηλέφωνα : 2108253626, 694 44 71 671

Ωρες εργασίας : 10-1 και 5-8 καθημερινά και Σάββατο πρωί

Πραγματικα ειναι απο τους καλυτερους κτηνιατρους της Αττικης! Τον γνωριζω προσωπικα και εχω μεγαλη εμπειρια απο τον τροπο που χειριζεται τις καταστασεις (εκτακτες ή μη) μιας και ηταν ο γιατρος της σκυλιτσας μου για 14 χρονια εκ των οποιων απο τα 7 της παλευαμε με καρκινο! Αψογος στα χειρουργια του (κάναμε 2 μαστεκτομες, αφαιρεση ογκων επιθετικου καρκινου και στειρωση), αψογος στην συμπεριφορα του, προθυμος να λυσει οποιαδηποτε απορια και απο τιμες πολυ προσιτος. Τον συστηνω ανεπιφυλακτα!!!

Παράθεση

nikkimhfa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikkimhfa
H nikkimhfa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H nikkimhfa έγραψε στις 00:37, 12-10-10:

Γεια σας,
μήπως γνώριζει κανείς κάποιον κτηνίατρο στην Κόρινθο ή κοντα στην Κόρινθο που να στειρώνει γάτες σε χαμηλές τιμές? Ο κτηνίατρος που πηγαίνω τώρα μου ζήτησε 120 ευρώ για τη μία θυληκιά τα οποία για εμένα είναι πολλά.
Ευχαριστώ.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Administrator

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 40,142 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 00:43, 12-10-10:

Καλησπέρα τον μόνο γιατρό που ξέρω απο κορινθο..είναι τον γιατρό του σαιτ μας..http://mycat.e-steki.gr/member.php?u=13549..

Παράθεση

nikkimhfa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikkimhfa
H nikkimhfa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H nikkimhfa έγραψε στις 01:37, 12-10-10:

Ευχαριστώ πολύ!!! έστειλα μειλ για πληροφορίες και περιμένω απάντηση

Παράθεση

Πουπουλίνα

Administrator

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 40,142 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 01:41, 12-10-10:

Να εισαι καλα..

Παράθεση

sas (Στέλλα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sas
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H sas έγραψε στις 02:06, 12-10-10:

εγώ ξέρω τον Γκινη...αλλα επειδη τον εχω ρωτησει ειναι 120 ευρω τα θηλυκα και 90 ευρω τα αρσενικα!!!

Παράθεση

DaisyTakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DaisyTakis
H DaisyTakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H DaisyTakis έγραψε στις 15:04, 24-10-10:

Πολη: Σαρωνιδα

Ονομα: Ναυσικά Καστανά & Γιωργος Χάιντας

Περιοχή: Λεωφ. Σαρωνιδας 80
Τηλεφωνα: 2291300500
Ωρες εργασίας: ---
Σχόλιο: Ειναι δυο νεοι με ορεξη για φροντιδα προς τα ζωακια που πρωτα τους ενδιαφερει η υγεια και μετα το κερδος.

Παράθεση

garyfallia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη garyfallia
H garyfallia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H garyfallia έγραψε στις 12:46, 08-11-10:

Καλημέρα σε όλους!Ηθελα να μάθω,αν γνωρίζει κάποιος,έναν καλό κτηνίατρο στην περιοχή της Καλλιθέας...αποφάσισα να στειρώσω τις δύο γάτες μου και ήδη έχω ρωτήσει 2 κτηνιάτρους στην περιοχή οι οποίοι και δεν μου φάνηκαν πολύ συμπαθητικοί και μου ζήτησαν 300 ευρώ και για τις δύο...πολλά δεν είναι?

Παράθεση

Πουπουλίνα

Administrator

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 12:58, 08-11-10:

Καλημερα. Δεν γραφεις το φυλο των γατιων..τα θηλυκα ειναι πιο ακριβη η στειρωση..παντως και για τα 2 γατια..300..ναι..ειναι πολλα.
απο κτηνιατρους για δες καταρχην εδω και δες και εδω ,βεβαια..για κανεναν δεν βαζω το χερι μου στη φωτια,γιατι δεν γνωριζω κανεναν απολυτως,απλα σου παραθετω τις λιστες.

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,789 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 03:56, 09-11-10:

Ναι και εγω πιστευω οτι ειναι πολλα. Εμας για τη μικρη μας ζητησε 80 ευρω φαντασου.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 12:16, 10-11-10:

Ναι είναι πάρα πολλά!!!
Κάνε έρευνα αγοράς, ζήτα απορροφήσιμα ράμματα και ενέσιμη αντιβοίωση (3ημερη ή 10ημερη( δεν την κάνουν όλοι) και ρώτα και τιμές.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 12:42, 10-11-10:

ΨΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ - ΑΡΙΑ, ΝΑΥΠΛΙΟ
27520 47093 κιν. 6978317460
email gogopsoni@yahoo.gr

Νέα Κτηνίατρος στην περιοχή και νέα και στην ηλικία, με ανοιχτό μυαλό, πρόθυμη, φιλική και γενικά εμένα μου έκανε το κλικ.
( Την βρήκα τυχαία, ήταν δίπλα στο συνεργείο που είχα παει το αμάξι για σέρβις...)
Μιλήσαμε για ώρα... στις "ερωτήσεις" μου, μου απάντησε αυτά που ήθελα να ακούσω. Για τα αδέσποτα, τα προβλήματα, την στείρωση και την μέθοδο που χρησιμοποιεί.

Της έφερα 2 αδεσποτούλες άγριες για στείρωση (7 μηνών) έχει και τον εξοπλισμό για να ναρκώσει άγριες γάτες, και την γνώση. Επίσης κάνει πολύ μικρή τομή 2εκ στην κοιλιά και όχι στο πλάι μιας και στο πλάι πονάει ΠΟΛΥ περισσότερο όπως μου ανέφερε και αυτή....
Τις έκανε το μεσημέρι την ώρα που ήταν κλειστά και τις παρέλαβα στις 6, με το άνοιγμα. Θα μπορούσε πιθανότατα να τις παραλάβω και την άλλη μέρα, απλά για μένα αυτό σημαίνει άλλα 160χιλιόμετρα.
Έχει κλουβάκια και πιθανά και εντατική, μιας και απο ότι κατάλαβα το σπίτι - ιατρείο είναι δίπλα, μιας και τις παρακολουθούσε μέχρι να ανοίξει και να τις παραλάβω (για το θέμα εντατική θα πρέπει να εξακριβωθεί για 100%σιγουριά)
Και φυσικά και στο θέμα τιμών είναι πάρα πολύ λογική και είμαι επίσης πάρα πολύ ευχαριστημένη!.

Παράθεση

anthoulaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη anthoulaki
H anthoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (νομίζω 6... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H anthoulaki μιαου και γουφ! έγραψε στις 00:27, 28-11-10:

Ονομα: Δημήτριος Σκουρογιάννης
Περιοχή: Άνοιξη, Λ. Μαραθώνος 19
Τηλεφωνα: 2106218055, 6932423648
Ωρες εργασίας: Καθημερινές: 11.00-13.00 και 18.00-20.00, Σαββατοκύριακα: 11.30-14.00
Σχόλιο: μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο παραπονο, ειμαι αρκετα ικανοποιημενη και γενικως οι γιατροι εκει ειναι πολυ φιλικοι και ενδιαφερονται για να λυθει το οποιοδηποτε προβλημα υγειας.. εγω τον συστηνω, αλλααα αν καποιος-α, εχει μια αρνητικη εμπειρια θα παρακαλουσα να με ενημερωσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Pennylane
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4,098 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε στις 14:56, 04-01-11:

Πολη: ΡΟΔΟΣ

Ονομα: Κυριακή Πολυχρονά
Περιοχή: Μιχαήλ Πετρίδη 65
Τηλεφωνα: 22410-61364 , κιν. 6938230961
email: kiki5_vet@yahoo.gr
Σχόλιο: Ειναι πολυ καλη και προθυμη να απαντησει σε οποιαδηποτε απορια, ευγενικη και πολυ τρυφερη με τα ζωακια
Ειναι μετεκπεδευθεισα στη χειρουργικη και παθολογικη κλινικη Αριστοτελειου Πανεπιστημιου Θεσσαλονικης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Archangelik (Αγγελικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Archangelik
H Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Archangelik :) έγραψε στις 23:03, 19-01-11:

ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕΩΦ. ΕΙΡΗΝΗΣ 57
ΠΕΥΚΗ
2106141577
Απιστευτος ανθρωπος και καλες τιμες η επισκεψη 30 ευρο. η χαμηλοτερη που εχω βρει. επεισης ειναι εξειδικευμενος σε χειροργικη-παθολογικα-ορθοπεδικα και ακομα και αλλα ! μεγαλο ιατρειο πολυοροφο και κανει κ καλλοπισμους ζωων !
με εχει βοηθησει πολλες φορες απο εκει πηρα και τον γατουλη μου που τον ειχε περιθαλψει απο τον δρομο

Παράθεση

afroditi may

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη afroditi may
H afroditi may αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H afroditi may έγραψε στις 01:42, 22-01-11:

Κάτι τελευταίο μπορείτε να μου προτείνετε ένα καλό κτηνίατρο στον Άγιο Δημήτριο?

Παράθεση

maria_kala

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_kala
H maria_kala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H maria_kala έγραψε στις 17:10, 31-01-11:

Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Όνομα: Θοδωρής Καλαϊτζής, Κτηνίατρος ΑΠΘ
Περιοχή: Κάτω Χαλάνδρι
Τηλεφωνά: 210 6726477, 6973821162
http://www.ktiniatrio.gr

θέλω να ευχαριστήσω τον γιατρό μας που μας στάθηκε και μας στέκεται σε αυτές τις πολύ δύσκολες στιγμές που περνάμε και ανέλαβε την περίθαλψη της μικρής μας γατούλας που μετά από χειρουργείο για στείρωση, από άλλον ο θεός να τον κάνει κτηνίατρο, και έχει παρουσιάσει τόσες επιπλοκές!!!

Παράθεση

dimiandr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimiandr
H dimiandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H dimiandr έγραψε στις 01:52, 24-02-11:

Κλινικη ζώων Αγιος Μὀδεστος. Ο υπευθυνος λέγεται Αλατζας Γιώργος. Την συστηνω ανεπιφηλακτα. Οικισμός Αμφιθέα, Ωραιόκαστρο Θεσσαλονικης. Παντοτε απαντουν το τηλέφωνο και εξυπηρετούν επειγοντα περιστατικα.
Ηταν η μόνοι που μουαπαντησαν, Κυριακη, και πηγα το σκυλι μου που το χε χτυπησει αμάξι. Ο δικός μου κτηνιατρος (***** - 16 χρόνια τον έχουμε), δεν δινει κινητό του, και ουτε η οικογενεια του μας έδινε κάποιο τηλέφωνο του όταν τους πηραμε πανικόβλητοι, να μας πει τι να κανουμε (όχι να ρθει να δει το ζώο...). Οι τιμες στη κλινικη λιγο τσιμπημενες, αλλα το ζώο είχε τη φροντίδα που έπρεπε. Και αρκετες φορές μετα την επεμβαση που τους το πηγαμε, δε μας χρέωσαν τίποτα./Οταν συνηρθε το σκυλι, ο 16-χρονος γατος μου σταματησε να τρώει, και τον τρεχαμε πάλι εκει, Σαββατο μερα, και ευτυχως συνηρθε το ζώο. (πρόβλημα με καρδια και νεφρα) Αν ηταν πιο κοντα σίγουρα θα πηγαινα εκει τα ζὠα μου..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 28-03-11 στις 23:02. Αιτία: Αφαιρέθηκε όνομα κτηνιάτρου
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,407 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 11:10, 07-03-11:

Πόλη: Ιαλυσός Ρόδου
Όνομα:Ψωμά Δανάη
Περιοχή: Λεωφόρος Ηρακλειδών
Τηλέφωνο: 22410-71180
Σχόλιο: Είναι πολύ καλή κτηνίατρος

Παράθεση

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 19:26, 30-03-11:

Πολη: Θεσσαλονικη
Περιοχη: Ρετζικι
Οδος: Λεωφορος Παπανικολαου 39
Ονομα: Αλεξανδρα Κοκολη, Νικολαος Σισκος
Τηλεφωνο: 2310 672-543
Σχολιο: Καινουριο κτηνιατρικο κεντρο με τις εξης υπηρεσιες: αιματολογικες και βιοχημικες εξετασεις/ακτινολογικο/οδοντιατρικο/νοσηλεια/φαρμακα/τροφες/καλλωπισμος. Δυο νεα παιδια με ορεξη για δουλεια και αγαπη για τα ζωα, η πρωτη μου εντυπωση ηταν πολυ θετικη, μετα απο επισκεψη για καποιες απλες εξετασεις. Οι τιμες τους κυμμαινονται στα πλαισια του φυσιολογικου.

Παράθεση

vasilios

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vasilios
Ο vasilios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O vasilios έγραψε στις 10:17, 01-04-11:

Mίλτος Σβανιάς
Περικλέους 70
Πετρούπολη
210.5061131

Δίπλα σου όποτε και να τον χρειαστείς.
Φιλόζωος , πονόψυχος , συμπάσχει με το πρόβλημα σου και πάνω από όλα άνθρωπος.
Προσωπική εμπειρία = πολύ έμπειρος με πολύ καλές τιμές!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 6,450 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 01:18, 02-07-11:

Νίκαια,
Πέτρου Ράλλη 323 (με επιφύλαξη ο αριθμός...)
Άμεση Κτηνιατρική Νοσηλευτική Φροντίδα-
Τηλέφωνο 210-4907142

Μετά από μια σειρά αρνητικών εμπειριών από την προηγούμενη κτηνίατρο , catέληξα εκεί, και είμαι πολύ-πολύ ευχαριστημένη!
Ευγενικότατοι, ανθρώπινοι, με ουσιαστικό ενδιαφέρον, με catάρτιση, και πολύ νορμάλ τιμές...
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!
Ανοικτό 24 ώρες το 24ωρο... (είναι κλινική)

Παράθεση

dbaourdos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dbaourdos
Ο dbaourdos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dbaourdos έγραψε στις 04:46, 16-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Νίκαια,
Πέτρου Ράλλη 323 (με επιφύλαξη ο αριθμός...)
Άμεση Κτηνιατρική Νοσηλευτική Φροντίδα-
Τηλέφωνο 210-4907142

Μετά από μια σειρά αρνητικών εμπειριών από την προηγούμενη κτηνίατρο , catέληξα εκεί, και είμαι πολύ-πολύ ευχαριστημένη!
Ευγενικότατοι, ανθρώπινοι, με ουσιαστικό ενδιαφέρον, με catάρτιση, και πολύ νορμάλ τιμές...
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!
Ανοικτό 24 ώρες το 24ωρο... (είναι κλινική)

πηρα πριν απο λιγο και μου ειπαν οτι ειναι στο πικερμι..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Maya_miu , Mia_m , nicolegk

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους